( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MX868

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Canon MX868 dostępny w INKSYSTEM to urządzenie do stałego zasilania drukarki atramentem, do ciągłego podania go do głowicy drukującej. Dzięki pracy CISS do Canon MX868 oszczędzasz tusz przy zachowaniu stabilnie wysokiej jakości! Oszczędzanie może wynosić 30 razy w porównaniu do oryginalnych atramentów.

 

Zasada działania CISS

 

Atrament jest podawany w trybie stałym od pojemników-donorów (stojących obok drukarki) do pojemników-akceptorów wewnętrz drukarki przez system przewodowy. Działa na zasadzie ciśnienia próżniowego.

 

Konstrukcja

 

CISS składa się z pojemnika poliwęglanowego, połaczenego z 5 kartridżami za pomocą węzyków silikonowych, odpornych na zgięcie i uszkodzenia wszelkiego rodzaju.

 

Przewagi

 

- Istotne obniżenie kosztów druku w porównaniu do oryginalnych atramentów

- Według szacunków INKSYSTEM, przy użyciu CISS cena drukarki opłaca się do 70-100 razy

- Urządzenie wielofunkcyjne dzięki CISS może zostać projektem komercyjnym: drukowanie zdjęć i kopiowanie prac projektowych, wizytówek, pamiątek staje sie niezwykle tanie.

Do kompletu firmowego CISS w sklepach INKSYSTEM dołączamy instrukcje instalacji, certyfikat na bezpatną instalację CISS, zestaw naprawczy, natomiast zestaw atramentów nie wchodzi do kompletu CISS i ma być dokupiony oddzielnie bądź w ofercie łączonej.

Zachęcamy ze skorzystania z bogatej oferty CISS oraz urządzeń wielofunkcyjnych firmy INKSYSTEM. Odwiedz nasz sklep stacjonarny w Warszawie lub złóż zamówienie w sklepie internetowym z dostawą na terenie całej Polski.

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MX868
5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MX868:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj