( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MPC200

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon MPC200 jest urządzeniem do stałego zasilania drukarki atramentem, pozwalające uzyskać wysoką jakość wydruku za dużo mniejszą cenę. Z CISS do Canon MPC200 będziesz drukować dużo, szybko, jakościowo za mniejsze pieniądze.

 

 

Zasada działania CISS

 

 

CISS to system składający się z pojemnika i kartridżów, połączonych wężykami silikonowymi, zapewniającymi przepływ atramentu do głowicy drukarki. Zasada działania próżni zapewnia stały, równomierny proces drukowania bez defektów.

 

Konstrukcja

 

CISS składa się z pojemnego zasobnika do atramentu, wykonanego z wytrwałego oraz lekkiego poliwęgłanu, 4 kartridżów oraz systemu przewodowego z bardzo elastycznego silikonu. Wobiec tego CISS jest odporny na wszelakie uszkodzenia.

 

Przewagi

 

- zapewnia wysoką jakość druku

- jest prawie niezniszczalny przy eksploatacji.

- oszczędza materiały eksploatacyjne

- łatwy w wykorzystaniu i obsłudze

Produkt sprzedawany zawiera: urządzenie do stałego zasilania drukarki atramentem, zestaw filtrów, części zamiennych, strzykawki, certyfikat na bezpłatną instalację CISS oraz zestaw naprawczy z częściami zamiennymi, szczegółową instrukcję instalacji, opakowanie. Gwarancja wynosi 12 miesięcy. Warto pamiętać, że atramenty nie są wliczone w koszt CISS; można zamówić CISS już wypełnione atramentem.

Zapraszamy do zakupu oraz odbioru towaru w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie, oraz ze skorzystania z naszych sklepów internetowych INKSYSTEM. Cena dotyczy CISS bez zestawu atramentów. Komplet tuszu można dokupić z towarów poleconych na dole strony.

Zostań naszym klientem, dowiedz się więcej o bezpiecznym, łatwym i tanim drukowaniu z CISS od INKSYSTEM!

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MPC200
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MPC200:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj