( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MPC190

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

 

CISS do Canon MPC190 gwarantuje wysoką jakość wydruku za niską cene, to proste w obsłudze urządzenie do ciągłego i równomiernego zasilania drukarki atramentem. Z CISS do Canon MPC190 można drukować szybko i dużo przy małych kosztach eksploatacyjnych i wysokiej jakości.

 

 

Zasada działania CISS

 

 

CISS to system połączonych pojemników, zapewniających przepływ atramentu do kartridży drukarki. Dzięki zasadzie działania próżni, ten proces jest ciągły, atrament jest dostarczany z pojemników za pomocą przewodów silikonowych.

 

Konstrukcja

 

CISS składa się z pojemnego zasobnika do tuszu, wykonanego z wytrwałego oraz lekkiego poliwęgłanu, 4 kartridżów oraz systemu przewodowego z bardzo elastycznego silikonu, zbliżonego jskościowo do silikonu medycznego. Wobiec tego CISS jest odporny na wszelkie uszkodzenia chemiczne oraz mechaniczne.

 

Przewagi

 

- oszczędza materiały eksploatacyjne

- zapewnia wysoką jakość druku

- łatwy w wykorzystaniu i obsłudze

- jest prawie niezniszczalny przy eksploatacji.

Produkt sprzedawany zawiera: urządzenie do stałego zasilania drukarki atramentem, zestaw filtrów, części zamiennych, strzykawki, certyfikat na bezpłatną instalację CISS oraz zestaw naprawczy z częściami zamiennymi, szczegółową instrukcję instalacji, opakowanie. Gwarancja wynosi 12 miesięcy. Warto pamiętać, że atramenty nie są wliczone w koszt CISS; można zamówić CISS już wypełnione atramentem.

Zapraszamy Państwa do zakupów oraz odbioru w naszym sklepie w Warszawie. Dostawa obejmuje cała Polskę i jest możliwa za pomocą Poczty oraz kurierem.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MPC190
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MPC190:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj