( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MP960

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
259.60 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Z CISS do Canon MP960 nawet tekst czarno-biały jest tańszy niż z drukarki laserowej!Drukowanie prywatnych zdjęć jest tańsze niż w studio fotograficznym (tusz kosztuje $ 0,02 na zdjęcie). Wysoka jakośc atramentów w połaczeniu z tanimi kosztami na drukowanie jest głowną zaletą CISS do Canon MP960.

 

Zasada działania CISS

 

To jest system podawania atramentu do pojemnika zewnętrznego, ustawianego obok drukarki do wkładów, zamontowanych wewnątrz. Atrament podaje się ciągle za pomocą działania próżniowego przez rurki-kapilary. Pozwala to na wielokrotną redukcję kosztów druku.

 

Konstrukcja

 

CISS posiada pojemnik na tusze oraz 7 kartridżów, połączonych wężykami z elastycznego silikonu technicznego. Urządzenie jest wyprodukowane z poliwęgłanu komorowego, najbardziej odpornego tworzywa współczesnego.

 

Przewagi

 

- Jakościowe drukowanie po kilkakrotnie niższej cenie

- 7 wkładów z atramentami wysokiej jakości, odpormymi na wodę, UV, blaknięcie, zamazania.

- zamiana wkładów atramentowych dopiero za półroku-rok

- łatwa obsługa

-

Konstrukcja

urządzenia jest trwała i odporna do deformacji

 

Komplet CISS obejmuje: system stalego zasilania atramentem, instrukcję instalacji ze zdjęciami, zestaw naprawczy do CISS, certyfikat instalacji CISS. Uwaga! Zestaw nie zawiera atramentów, którę mozna zamówić w ofercie łączonej. Gwarancja wynosi 12 miesięcy.

Zestaw CISS dziś jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów na zmniejszenie kosztów pracy drukarek atramentowych (setki razy taniej niż przy użyciu oryginalnych wkładów i dziesięć razy taniej niż przy użyciu jednorazowych kaset nieoryginalnych). Praca z CISS jest bardzo korzystna dla użytkowników, drukujących dużo i często.

Masz pytania lub uwagi? Menedżerowie sklepów INKSYSTEM są do usług. Oferta obejmuje zakup oraz odbiór osobisty w sklepe stacjonarnym w Warszwie oraz szybką dostawę na terenie całego kraju za pośrednictwem Poczty Polskiej lub służb kurierskich.

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MP960
7

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MP960:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj