( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MP950

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
259.60 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon MP950 - to urządzenie ciągłego zasilania atramentem, pozwalające znacznie zaoszczędzić na wykonaniu jakościowego druku kolorowego. CISS do Canon MP950 zaoszczędzi dość sporo, koszty druku z tego systemu są zmniejszone dziesięciokrotnie bez straty jakości!

 

 

Zasada działania CISS

 

To jest zamknięty oraz prosty system podawania atramentu do pojemnika zewnętrznego, ustawianego obok drukarki. Natomiast wkłady są montowane w karetkę drukarki. Atrament podaje się ciągle za pomocą zasady działania próżniowego przez rurki-wężyki. Pozwala to na wielokrotną redukcję kosztów druku.

 

Konstrukcja

 

CISS posiada pojemnik na tusze oraz 7 kartridżów, połączonych wężykami z elastycznego silikonu technicznego. Urządzenie jest bardzo wytrzymałe, gdyż wyprodukowane z poliwęgłanu, odpornego do uszkodzeń mechanicznych oraz chemicznych.

 

Przewagi

 

- Jakościowe drukowanie po kilkakrotnie niższej cenie

- 7 wkładów z atramentami wysokiej jakości, odpornymi na wodę, UV, blaknięcie, zamazania.

- Urządzenie jest łatwe w montażu oraz obsłudze

Komplet CISS obejmuje: system stalego zasilania atramentem, instrukcję instalacji ze zdjęciami, zestaw naprawczy do CISS, certyfikat instalacji CISS. Uwaga! Zestaw nie zawiera atramentów, którę mozna zamówić w ofercie łączonej. Gwarancja wynosi 12 miesięcy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie oraz do sklepów internetowych INKSYSTEM. Przypominamy, że dostawa jest możliwa na terenie całego kraju za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz służb kurierskich.

Jesteśmy otwarci na Państwa pytania, uwagi oraz sugestie.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MP950
7

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MP950:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj