( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MP800R

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon MP800R jest urządzeniem do optymalizacji i zmniejszenia kosztów drukowania, zapewnia stały oraz równomierny przepływ atramentu do głowicy drukującej. Jeszcze więcej jakościowych wydruków przy minimalnych kosztach z systemem CISS do Canon MP800R!

 

 

Zasada działania CISS

 

System jest zniewalająco prosty i nie ma nic zbędnego. Składa się on z naczynia-pojemnika, 4 zbiorników i elastycznych rurek-wężyków silikonowych, przez które atrament jest doprowadzany płynnie i ciągle, co pozwala zredukować koszty drukowania w 20 lub nawet 30 razy niż przy użyciu oryginalnych wkładów.

 

Konstrukcja

 

Urządzenie jest wykonane z trwałego tworzywa sztucznego. Niezawodność i trwałość systemu są gwarantowane przez producentów. Naczynia wykonane ze współczesnego poliwęgłanu, wężyki - z unikalnego silikonu, prawie tak elastycznego, jak silikon wykorzystywany w medycynie.

 

 

Przewagi

 

- Kilkakrotnie tańsze drukowanie w porównaniu do oryginalnych wkładów

- Jakościowe wydruki bez rys, zamazań, blaknięcia

- Unikalne tworzywa

- Latwość w obsłudze. Instalacja jest bardzo prosta i zajmuje nie więcej niż 20 minut! Nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy i umiejętności.

Zestaw CISS składa się z systemu stalego zasilania atramentem, częsci wymiennych, strykawek, instrukcji instalacji, certyfikatu na bezpłatną instalacje oraz pudełka. Cena nie obejmuje kompletu atramentów, który możesz zamówic oddzielnie lub w ofercie łączonej.

Zapraszamy do sklepów INKSYSTEM w internecie oraz do placówki stacjonarnej w Warszawie. Oferujemy odbiór osobisty oraz dostawę na terenie całego kraju za pomocą Poczty Polskiej oraz służb kurierskich.

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MP800R
5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MP800R:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj