( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MP700

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do drukarki Canon MP700 jest urządzeniem pozwalającym na rownomierne zasilanie głowicy drukujacej atramentem. To proste i łatwe w obsłudze urządzenie pozwala szybko, jakościowo i bardzo tanio wydrukować twoje dokumenty oraz zdjęcia!

 

 

Zasada działania CISS

 

CISS jest systemem ciągłego dostarczania tuszu do głowicy drukującej drukarki ze zbiorników zewnętrznych. Naczynie, zawierające pojemnik z tuszem i głowica drukująca są połączone ze sobą elastycznymi kapilarami, przez które podawany jest atrament.

 

Konstrukcja

 

CISS do Canon MP700 składa się z pojemnika na atramenty oraz 4 wkładów, połączonych ze sobą wężykami-kapilarami z elastycznego silikonu. Naczynia natomiast wykonane zostały z poliwęglanu, odpornego na wszelkiego rodzaju uszkodzenia chemiczne oraz mechaniczne.

 

Przewagi

 

- Łatwa instalacja oraz obsługa

- Kilkakrotnie tańsze drukowanie w porównaniu do atramentów oryginalnych

- Urządzenie przyjazne środowisku oraz ludziom

Komplet zawiera: CISS, zestaw filtrów, części zamienne, strzykawki, certyfikat na bezpłatną instalację, szczegółową instrukcję montażu ze zdjęciami, pudełko, opakowanie. Gwarancja - 12 miesięcy. Cena dotyczy systemu CISS bez zestawu atramentów. Możesz zakupić komlekt tuszy w ofercie łączonej.

Uprzejmie zapraszamy skorzystać z oferty sklepów INKSYSTEM. Posiadamy sklep stacjonarny w Warszawie oraz dostarczamy nasze towary w całym kraju za pomocą Poczty Polskij oraz kurierem.

Serdecznie zapraszamy do naszych sklepow, czekamy na Państwa pytania oraz uwagi.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MP700
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MP700:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj