( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MP638

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS do Canon MP638 - to urządzenie, które łaczy w sobie przemyślaną konstrukcję i wysoką jakość wykonania, pozwala zredukować koszty drukowania do 30 raz. Wybierz CISS do Canon MP638 - a zapłacisz mniej za większą ilość jakościowych wydruków!

 

Zasada działania CISS

 

 

Zewnętrzny pojemnik połączony jest z 4 wewnetrznymi kartridżami za pomocą silikonowych rur-wężyków. Rury działają na zasadzie próżni w celu pompowania i przepływu tuszu do głowicy drukujacej.

 

 

Konstrukcja

 

CISS składa się ze zbiornika tuszu o dużej pojemności (wyprodukowanego z poliwęglanu), wkładów oraz elastycznych rur silikonowych. Z powodu dużej pojemności można drukować przez dłuższy okres czasu bez zmiany atramentów. Na zbiorniku jest czerwona linia, wskazująca na potrzebę uzupełnienia atramentów.

 

 

Przewagi

:

 

- Nie trzeba więcej kupować wkładów. CISS pozwala na liczne dolewki tuszu nawet w trakcie drukowania.

- 4-kolorowe wkłady są wypełnione tuszem, odpornym na blaknięcie

- Szybki i łatwy montaż. Będziesz drukować już za kilka minut po instalacji.

- Każdy CISS jest przyjazny dla środowiska

 

CISS sprzedajemy w komplecie z łatwymi do wykonania instrukcjami oraz zestawem naprawczym. Podana cena obejmuje tylko CISS bez kompletu atramentów. Masz jednak możliwość skorzystania z oferty lączonej lub zamówienia już zapełnionego zestawu.

 

Gwarancja wynosi 2 lata. Urządzenie jest dostępne w całej Polsce z dostawą za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz służb kurierskich, a także w stacjonarnym sklepie INKSYSTEM w Warszawie przy odbiorze osobistym.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Czekamy na twoje pytania oraz uwagi. Ze sklepami INKSYSTEM drukuj tanio, wygodnie i jakościowo!

 

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MP638
5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MP638 :
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj