( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MP628

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

 

CISS do Canon MP628 dostępny w systemie sklepów internetowych INCSYSTEM jest urządzeniem pozwalającym na zdumiewającą redukcję kosztów drukowania. Regulowane i stałe zasilanie głowicy drukującej atramentem pozwala zredukować wykorzystanie materiałów eskploatacyjnych do 30 raz. Więcej kolorowych wydruków w perfekcyjnym wydaniu przy mniejszych kosztach - to zaleta systemu CISS do Canon MP628!

 

Zasada działania CISS

 

CISS jest połączeniem trzech elementów głównych: pojemnika na atramenty, 5 kartridżów, oraz silikonowych rurek-wężyków dla przepływu atramentów. Atrament podaje się do głowicy drukującej w sposób oszczędny i ciągły, co zapewnia wysoką jakość drukowania bez zacieków, blaknięcia i innych defektów.

 

Konstrukcja

 

Pojemnik i kartridże są wykonane z lekkego oraz supertrwałego poliwęglanu. Silikon do wężyków jakościowo jest zbliżony do materialów wykorzystywanych w medycynie: wysoka elastyczność pozwala na bezproblemowy przepływ atramentu.

 

Przewagi

 

- rewolucyjna redukcja kosztów drukowania

-przedłużenie czasu pracy drukarki bez awarii

- łatwa instalacja oraz obsługa

Zestaw CISS dziś jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów na zmniejszenie kosztów pracy drukarek atramentowych (setki razy taniej niż przy użyciu oryginalnych wkładów i dziesięć razy taniej niż przy użyciu jednorazowych kaset nieoryginalnych). Praca z CISS jest bardzo korzystna dla użytkowników, którzy drukują dużo i często.

Masz pytania lub uwagi? Menedzerowie sklepów INKSYSTEM są do usług. Oferta obejmuje zakup oraz odbiór osobisty w sklepe stacjonarnym w Warszwie oraz szybką dostawę na terenie całego kraju za pośrednictwem Poczty Polskiej lub służb kurierskich.

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MP628
5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MP628:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj