( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MP600R

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do drukarki Canon MP600R jest nowoczesnym urządzeniem do intensyfikacji i optymalizacji drukowania, które pozwala produkować do 30 razy więcej wydruków kosztem do ok. 0,04 centów. Udowodniliśmy wysoką jakość CISS do Canon MP600R - kilkadziesiąt tysięcy klientów i partnerów doceniają i wybierają ofertę sklepów INCSYSTEM.

 

Zasada działania CISS

 

Pojemnik ustawiany obok drukarki połaczony jest przez wężyki silikonowe z systemem z 5 kartridżów. Kartridże zainstalowane są w karetkę drukarki. Atrament jest podawany w sposób automatyczny oraz ciągły, co gwarantuje równomierność oraz wysoką jakość drukowania przy małych kosztach eksploatacyjnych.

 

Konstrukcja

 

CISS jest kompaktowym trwałym urządzeniem, składającym się z pięciu katridżów pojemnościa 130 ml. Rurki są wyprodukowane z silikonu o wysokiej elastyczności oraz wytrwałości. Naczynia są z najnowszego poliwęglanu, co czyni z urządzenia prawie „perpetuum mobile”, wytrzymałe na każde uszkodzenie.

 

Przewagi

 

- Łatwa instalacja. Wszystko, co musisz zrobić, to usunąć oryginalne wkłady, zainstalować CISS i ustawić rurę do drukarki. Proces ten trwa ok 10-15 minut i można to załatwić na własną rękę.

-

Konstrukcja

drukarki nie wymaga zmian.

 

- Nie musisz kupować wkłady za każdym razem, kiedy kończy się atrament, mozna dolewać tusz przy trwającym drukowaniu.

- Drukarka wydrukuje 15 razy więcej aż do następnego uzupełniania.

CISS jest idealny dla niedrogiego drukowania kolorowych dokumentów i zdjęć wysokiej jakości. Ciągły system zasilania atramentem może być stosowany do prawie wszystkich modeli drukarek atramentowych, które mają wbudowaną głowicą drukującą. Okres eksploatacji głowic drukujących jest niemal nieograniczony.

Podana cena obejmuję CISS, bezplatny certyfikat na instalację, instrukcję oraz zestaw do naprawy. Zapraszamy do zakupu, odbioru osobistego, także można skorzystać z bezpłatnej oferty instalacji w najbliższym biurze INKSYSTEM. Roczna gwarancja dotyczy wszystkich produktów INKSYSTEM.

Czekamy na Państwa pytania oraz uwagi.

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MP600R
5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MP600R:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj