( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Canon MP390

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Canon SmartBase MP390 - to urządzenie, które ma na celu zaoszczędzić materiały eksploatacyjne przy wykorzystaniu drukarki Canon. CISS i drukarka wspólpracują jako jedyny system, powodujący równomierne wydzielanie się tuszu według potrzeb drukowania. Z CISS do Canon SmartBase MP390 zaoszczedzisz tusz nawet do trzydzieści razy bez utraty jakości wydruku!

 

Zasada działania CISS

 

Pojemnik na atrament znajduje się obok drukarki, cztery kartridże natomiast są zintegrowane z karetką urządzenia. Atrament dopływa w sposób ciągły, lecz oszczędny, co powoduje wielokrotną redukcję kosztów. Tusz można dolewać nawet w trakcie pracy.

 

Konstrukcja

 

CISS - to prosty oraz kompaktowy system zamknięty, składający się z pojemnika na atramenty oraz 4 kartridzów. Naczynia wykonane są z poliwęglanu o podwyższonej wytrzymałości, wężyki zaś z silikonu, podobnego do stosowanego w medycynie, bardzo wytrzymałego i elastycznego.

 

Przewagi

 

- obniżenie kosztów materialów eksploatacyjnych

- wymiana wkładów atramentowych dopiero za półroku-rok

- łatwa obsługa

 

Konstrukcja

urządzenia jest trwała i odporna do deformacji

 

System zapewnia niezawodne drukowanie dokumentów, zdjęć, wizytówek. Urządzenie produkowane jest w Korei Południowej, co gwarantuje jego wytrzymałość. Cena obejmuje CISS, instrukcję instalacji ze zdjęciami, komplet atramentów można zamówić oddzielnie oraz skorzystać z oferty łączonej.

Zachęcamy do skorzystania ze sklepu INCSYSTEM, zakupów oraz odbioru towarów w naszym sklepe stacjonarnym w Warszawie oraz z szybkiej dostawy na terenie Polski. Skorzystaj z możliwości naszego doradztwa - menedżerowie INKSYSTEM udzielą Ci odpowiedzi w każdej kwestii fachowej.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Canon MP390
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Canon MP390:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj