System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC-J625DW

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo zbiorników CISS: poliwęglan. Tworzywo wężyków: silikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

Wartość oryginalnych kartridże do drukarki czasami jest absurdalna - może sięgać nawet do 60zł. za jeden. A w drukarce Brother MFC-J625DW ich cztery. To wynosi połowę wartości samego sprzętu. W wypadku jeżeli, to jest dla ciebie naprawdę za drogo warto zwrócić uwagę na system CISS, Co to jest? System CISS, czyli system ciągłego zasilania atramentem - to połączone ze sobą za pomocą wielokanałowego przewodu cztery pojemniki, które gwarantują ciągły przypływ tuszu do kartridże, które znajdują się w drukarce. W miarę zużycia tuszu system podaje potrzebną ilość z pojemników do wkładów. Ten proces zwykle przebiega płynnie i bez żadnych zarzutów, w razie wyniknięcia jakiegokolwiek problemu, zawsze możesz skorzystać z gwarancji dołączonej do systemu.

Wygląd zewnętrzny

Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca i posiada bardzo estetyczny wygląd: cztery pojemniczki na tusz z sylikonowym kablem (wkłady są niewidoczne, ponieważ znajdują się w drukarce). I nic więcej, czyli nawet najbardziej dokładny klient będzie zadowolony.

Przewagi

Liczne przewagi nakłaniają do zakupu drukarki Brother MFC-J625DW właśnie z CISS. Urządzenie redukuje wydatki na druk nawet czterdziestokrotnie. Pozwala pracować bez przerw. Nie zajmuje dużo miejsca i wcale nie przeszkadza. Nie wpływa na szybkość pracy i konfigurację drukarki. Bardzo łatwe w eksploatacji.

Istnieje możliwość zakupu tego urządzenia już teraz z dowolnego miejsca w Polsce w sklepie INKSYSTEM.

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC-J625DW *:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC-J625DW:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

rafał

11/09/2014

bardzo polecam produkt, warto zainstalować dla oszczędzania

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj