System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother DCP 153C (Wkłady LC970M, LC970)

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł


Zasady działania

CISS do Brother DCP 153C -jest systemem pojemników, połączonych między sobą, przyznaczonych do przekazania tuszu do kartridży drukarki. Zasiłanie atramentu następuje przez elastyczne kapilarne rurki, łączące kartridży drukarki i zbiorniki z tuszem. Zastosowanie CISS zapobiega przenikaniu powietrza do głowicy drukującej w czasie zmiany kartridży, ponieważ one nie wyciągają się z drukarki. Sprawuje to, że urządzenie jest świetnym rozwiązaniem dla średnich firm, domu i małych domowych biur. System jest lekki w instalacji i utrzymaniu. Instalacja systemu nie wnosi żadnych zmian do drukarki, więc drukarka stale ma gwarancję.

Wygląd zewnętrzny

Żeby nikt nie miał wątpliwości, zapoznamy się z czego składa się nasze urządzenie. Po pierwsze, pojemnik stanowi 4 odrębne naczynia z tuszem. Są one wykonane z polikarbonatu, który w porównaniu z poliwęglanem i ABS zapewnia trwałość i niezawodność. Wielokanałowy sylikonowy przewód zabiezpiecza transport tuszu ze zbiorników do kartridżów. W wypadku braku atramentu wypełnić CISS jest bardzo lekko, każdy zbiornik ma otwór dla dopełnienia tuszu.

Przewagi

Doskonała jakość, co daje możliwość korzystania urządzeniem przez długi czas, niska cena i oferty promocyjne. Nasz sklep internetowy oferuje najdłuższą gwarancję przez 24 miesięcy. W czasie zakupu wyrobów nabywca uzyskuje wysoką jakość usług w naszym serwisie, instrukcję obsługi ze zdjęciami, za powstaniu trudności- certyfikat na bezpłatną instalację systemu. Produkcję można kupić w Warszawie i innych miastach Polski, również oformić dostawę w internet-sklepie INKSYSTEM w Warszawie.

Nie wahaj się, zamów prosto TERAZ!

Ilość kolorów w CISS do Brother DCP 153C*:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother DCP 153C:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj