System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother DCP 150C (Wkłady LC970M, LC970)

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

System stałego zasilania tuszem CISS do Brother 150C jest idealną alternatywą oryginalnym kartridży w druku. Przy czym urządzenie jest przeznaczone nie tylko dla domu, a także łatwo wytrzymuje obciążenia w małym biurze. Jest idealny dla niedrogiego drukowania wysokiej jakości kolorowych dokumentów i zdjęć. CISS składa się z trzech części: pojemniki z atramentem dla każdego koloru, silikonowe rurki połączone z kartridżami drukarki. System stałego zasilania jest wygodny tym, że nie trzeba w wypadku zakończenia się atramentu w zwykłym kartridże iść do sklepu po nowy zestaw, a tylko w potrzebny moment wypełnić pojemniki i drukować dalej.

Wygląd zewnętrzny

Pojemnik wykonany jest z 4 elementów z poliwęglanu o wysokiej jakości, jest bardzo trwały i ma wielką odporność na wysychanie, więc nie należy martwić się o złamanie się w czasie jego działania. Transport atramentu ze zbiorników do kartridżu zabiezpiecza wielokanałowy sylikonowy przewód.

Przewagi

Niewątpliwie, pierwszą rzeczą, co ludzie doceniają w CISS - to oszczędność. Co więcej, wysoka jakość, wydajność, biezpieczeństwo dla drukarki, wygodna obsługa i głównie niska cena- pozytywne jakości naszej produkcji. Należy tu zauważyć, że nasz sklep internetowy daje gwarancję przez 24 miesięcy. Redukcja całkowitych kosztów w 30 razy! Oznacza to, że przy ustawieniu urządzenia zasilania tuszem do wielofunkcyjnej drukarki będzicie nadal wydawać pieniędzy tylko na atrament. Produkcję można zamówić z dostawą w Warszawie i innych miastach Polski. Również można oformić dostawę w internet-sklepie INKSYSTEM w Warszawie .

Poprzez zakup Systemu do Brother 150C, nie będziesz już martwić się o wydatkach! Nie trać okazji, zamów prosto TERAZ!

Ilość kolorów w CISS do Brother DCP 150C*:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother DCP 150C:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj