System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother DCP 145C (Wkłady LC980M, LC980C, LC980Y, LC980BK)

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

System ciągłego podawania tuszu (CISS) jest najlepszą alternatywą klasycznym kartridżam. System jest bardzo prosty, jednak w swoim rodzaju genialny. Stale zasilanie atramentem przez elastyczne przewody do pojemników daje możliwość ciągłego drukowania i zapobiega przenikaniu powietrza do głowicy drukującej, masz tylko punktualnie napełnić zbiorniki. CISS jest świetnym pomocnikiem w domu, małych i średnich firmach. Do urządzenia przyłączona instrukcja instalacji ze zdjęciami.

Wygląd zewnętrzny

CISS do Brother 145C składa się z 4 pojemników z atramentem i kartridży zjednane między sobą przez elastyczne silikonowe rurki. Kartridży CISS są identyczne oryginalnym kartridży drukarki, ale nie są napełnione w konwencjonalny sposób. Urządzenie wykonane z polikarbonatu, który w porównaniu z poliwęglanem i ABS zapewnia trwałość i niezawodność. Wypełnić pojemniki w wypadku zakończenia się tuszy jest bardzo proste, przecież istnieją otwory w górze każdego pojemnika dla każdego koloru.

Przewagi

Oszczędności, osiągane poprzez instalację systemów ciągłego podawania tuszy są ogromne. System pozwala zmniejszyć koszty wytracone na atrament w 20 razy. Naiwiększą przewagą naszej produkcji jest wysoka jakość. System ma gwarancję przez 24 miesięcy z zestawem naprawczym do CISS. Niskie ceny i oferty promocyjne moźecie znałeżć w internet-sklepie INKSYSTEM w Warszawie, również produkcję można kupić albo oformić dostawę w Warszawie, albo innych miastach Polski gwarantujemy wysoką jakość usług w naszym serwisie .

Nie wahaj się , zamów prosto teraz!

Ilość kolorów w CISS do Brother DCP 145C*:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother DCP 145C:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj