System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother DCP 135CR

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł


Zasady działania

System ciągłego podawania tuszu do Brother DCP 135CR, zamontowany na urządzeniu drukującym, zabezpiecza użytkowników przed dużymi kosztami. Różne materiałe: zdjęćia, dokumenty z tekstem, kolorowanki dla dzieci, można tworzyć o wiele tańsze! CISS jest systemem pojemników z tuszą połączonych elastycznymi sylikonowymi rurkami z kartridżami, identycznymi oryginalnym. Wykorzystanie CISS zapobiega przenikaniu powietrza do głowicy drukującej, w czasie zasilania atramentom drukarki. Urządzenie idealnie odpowiada małym i średnim firmam, domowym biuram.

Wygląd zewnętrzny

Wszystkie elementy CISS do Brother DCP 135CR wykonane są z materiałow o wysokiej jakości. Zbiorniki są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Rury elastyczne i jednocześnie wytrzymałe. Pojemnik stanowi 4 odrębne naczynia z tuszem różnych kolorów. Wypełnić ich jest bardzo proste, przecież każdy kolor ma swój otwór na górze.

Przewagi

Główne przewagi korzystania z CISS: ołbrzymia obniżka ceny druku; wysoka jakość; absolutna niezawodność i kompatybilność z drukarką. To wszysto daje możliwość korzystania systemem przez długi czas. Nasz sklep internetowy INKSYSTEM w Warszawie oferuje najdłuższą gwarancję przez 24 miesięcy. Instrukcja instalacji ze zdjęciamii i zestaw naprawczy idzie w komlekcie. Również produkcję można kupić we wszystkich miastach Polski.

Nie zwlekaj, zamów już dziś!

Ilość kolorów w CISS do Brother DCP 135CR:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother DCP 135CR:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj