System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother DCP 135C (Wkłady LC970M, LC970)

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

Korzystanie CISS sprawdziło siebie i okazało się prawidłowym i rozsądnym wyjściem. Konwencjonalne kartridży ustępują systemu ciągłego zasilania tuszy w kilka razy. Zasada dziłania jest bardzo prosta, tusz transportuje się z pojemników z atramentem przez wielokanałowy sylikonowy przewód do kartridży, identyczne oryginalnym. To zapobiega przeniknięciu powietrza do głowicy drukującej, tym samym zapewnia sprawną i długą pracę drukarki.

Wygląd zewnętrzny

CISS do Brother DCP 135C złożony jest z pojemników z poliwęglanu, co zapewni trwałość. Sylikonowe elastyczne rurki zapewniają transport tuszu ze zbiorników do kartridży. Każdy zbiornik ma swój otwór dla atramentu, więc wypełnić system jest bardzo lekko.

Przewagi

Oprócz jakości, ten system -to niesamowite oszczędności. Możesz być pewien, że farba będzie używana do ostatniej kropli, a dostawa tuszy będzie ekonomiczna i sprawna. Maksymalnie ostre wydruki nasycone i jasne . Chociaż CISS ma 24 miesiące gwarancji, ale nawet po tym okresie urządzenie będzie służyło wiernie przez wiele lat. Proces instalacji nie będzie trudny nawet dla dziecka, ponieważ pakiet zawiera instrukcje ze szczegółowymi zdjęciami. W dalszej pracy również nie będziesz miał kłopot, ponieważ nie potrzebujesz czyjejś pomocy dla zasilania systemu.

Jeszcze nie zamówiłeś CISS? To rób to prosto teraz w naszym internet-sklepie w Warszawie, albo innych miastach Polski.

Ilość kolorów w CISS do Brother DCP 135C*:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother DCP 135C:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj