System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother DCP 130C (Wkłady LC970M, LC970)

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Brother 130C

Zasady działania

Wydrukować niezapomniane materiały i zdjęcia wysokiej jakości przy jak najmniejszym wysiłku, a jednocześnie oszczędzając? Tak, to możliwo dzięki ustawionemu CISS do Brother 130C. Systemem stałego zasilania tuszem nazywa się konstrukcja, która składa się z łatwych do ponownego napełniania pojemników związanych elastycznymi rurkami z drukującymi kartridżami. System zamontowany w drukarce tak, że podczas drukowania atrament jest podawany w sposób ze zbiornika bezpośrednio do kartridży. To znacząco przyspiesza proces drukowania i zapewnia kilka dodatkowych zalet.

Wygląd zewnętrzny

Urządzenie wykonane z poliwęglanu, pojemniki są bez szwów a rurki wykonane z wytrzymałego sylikonu. Taka konstrukcja, nawet przy uderzenii pozostanie w oryginalnym stanie. Nawet po upływu czasu, nie będzie łuszczy i pęka się.

Przewagi

Pierwszym i najbardziej znaczącym argumentem na rzecz tego dlaczego jest potrzebne kupić CISS -jest ekonomiczność druku. Elementy systemu są wielokrotnego użytku, więc po raz spędził czas na instalację systemu- w przyszłości będziesz wydawać pieniędzy tylko na atrament. Zmniejszy to koszt druku w 20 razy zależnie od wykorzystanych tuszu i papieru. Ponadto znacznie zwiększa się wydajność pracy drukarki. Firma zapewnia 24-miesięczną gwarancję. Można kupić produkcję na naszej stronie INKSYSTEM w Warszawie lub zamówić dostawę do innych miast Polski. Zamów już teraz!

Ilość kolorów w CISS do Brother DCP 130C*:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother DCP 130C:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj