System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother DCP 120C (Wkłady LC-900Y, LC-900M, LC-900C)

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 złZasady działania

Ciągłe zasilanie tuszem drukarki nie wymaga regularnych zmian zbiorników z tuszem. Drukowanie przy użyciu oryginalnych kartridży powoduje to, że szybko wyrzucamy je po zakończeniu farby. A następnie trzeba iść do sklepu po nowy zestaw. Wybór CISS do Brother 120C zamiast oryginalnych kartridży unika niepotrzebnych wydatków. System ciągłego zasilania tuszem pozwala płacić za zbiorniki tylko raz, a następnie płacić tylko za farbę. Zbiorniki CISS można wypełniacz dziesiątki, setki razy. I każdy raz można zaoszczędzać na zbiornikach tuszu!

Wygląd zewnętrzny

Żeby nie wątpił, zapoznamy się z czego składa się system. Po pierwsze, pojemnik stanowi 4 odrębne naczynia z atramentem, wykonane z poliwęglanu. Transport tuszu z pojemników do kartridży zabezpiecza elastyczny wielokanałowy przewód, zrobiony z sylikonu. Konstrukcja jest trwała i niezawodna.

Przewagi

Znakomita jakość daje możliwość korzystania systemem przez długi czas. Kompatybilność z drukarką, oszczędzanie, niska cena i gwarancja przez 24 miesięcy-to z pewnością duże przewagi urządzenia przed oryginalnymi kartridżami. Wysoką jakość usług zapewnia nasz sklep internetowy INKSYSTEM w Warszawie, równiez można zamówić produkcję w innych miastach Polski. Zamów prosto dziś!

Ilość kolorów w CISS do Brother DCP 120C*:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother DCP 120C:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj