System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother DCP 117C (Wkłady LC-900Y, LC-900M, LC-900C)

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasada działania

System nieprzerwanego zasilania tuszem drukarki- to innowacyjna technologia, która pozwala zaoszczędzić pieniądze i pozwala drukować dowolną ilość tekstu i zdjęć, bez myślenia o kosztach druku. CISS do Brother 117C - system połączonych naczyń, przeznaczony do wprowadzania tuszu w miarę ich wydatków w kartridży z przekazujących pojemników. Zasilanie atramentem występuje przez elastyczne przewody łączące kartridże drukarki i pojemniki z atramentem. Utworzony kosztem próżni w pojemniku tusz napełnia kartridży przez rurki w procesie drukowania. To zabezpiecza główkę drukującą od wyschnięcia przez przeniknięcie powietrza, ponieważ nie trzeba każdy raz dostawać kartridży żeby zasilić ich atramentem.

Wygląd zewnętrzny

Pojemnik wykonany jest z 4 elementów z poliwęglanu o wysokiej jakości, jest bardzo trwały i ma wielką odporność na wysychanie, więc nie należy martwić się o złamanie się w czasie jego działania. Transport atramentu ze zbiorników do kartridżu zabiezpiecza wielokanałowy sylikonowy przewód. W wypadku braku atramentu wypełnić CISS jest bardzo lekko, każdy zbiornik ma otwór dla dopełnienia tuszu.

Przewagi

Wybór systemu zamiast oryginalnych kartridży unika niepotrzebnych wydatków. Więc wydatki na drukowanie zmniejszają się w 10-20 razy. CISS nie wpływa na jakość drukowania, nie zmienia mechanizm drukarki. Pełna kompatybilność z drukarką, wysoka jakość elementów, gwarancja przez 2 lata, instrukcja instalacji ze zdjęciami- to niewątpliwie przewagi urządzenia.Wkrótce oryginalne kartridży będą w zapomnieniu. Cena mówi sama za siebie! Zamówić produkcję można w internet-sklepie INKSYSTEM w Warszawie, albo innych miastach Polski. CISS -to przyszłośc! Zamów teraz!

Ilość kolorów w CISS do Brother DCP 117C*:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother DCP 117C:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj