System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother DCP 115C (Wkłady LC-900BK, LC-900Y, LC-900M, LC-900C)

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

CISS do Brother DCP 115C -jest systemem pojemników, połączonych między sobą, przyznaczonych do przekazaniu tuszu do kartridży drukarki. Zasilanie atramentu następuje przez elastyczne kapilarne rurki, łączące kartridży drukarki i zbiorniki z tuszem. Zastosowanie CISS zapobiega przenikaniu powietrza do głowicy drukującej w czasie zmiany kartridży, ponieważ one nie wyciągają się z drukarki. Sprawuje to, że urządzenie jest świetnym rozwiązaniem dla średnich firm, dla domu i małych domowych biur. System jest lekki w instalacji i utrzymaniu. Instalacja systemu nie wnosi żadnych zmian do drukarki, więc drukarka stale ma gwarancję.

Wygląd zewnętrzny

Żeby nie wątpił, zapoznamy się z czego składa się CISS. Po pierwsze, pojemnik stanowi 4 odrębne naczynia z atramentem, wykonane z poliwęglanu. Transport tuszu z pojemników do kartridży zabezpiecza elastyczny wielokanałowy przewód, zrobiony z sylikonu. Konstrukcja jest trwała i niezawodna.

Przewagi

Oszczędności, osiągane poprzez instalację systemów ciągłego podawania tuszy są ogromne. CISS pozwala zmniejszyć koszty wytracone na atrament w 20 razy. Naiwiększą przewagą naszej produkcji jest wysoka jakość. System ma gwarancję przez 24 miesięcy z zestawem naprawczym. Niskie ceny i oferty promocyjne moźecie znałeżć w internet-sklepie INKSYSTEM w Warszawie, również produkcję można kupić albo oformić dostawę w Warszawie, albo innych miastach Polski gwarantujemy wysoką jakość usług w naszym serwisie .

Zamów prosto dziś!

Ilość kolorów w CISS do Brother DCP 115C*:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother DCP 115C:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj