System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother DCP 110C (Wkłady LC-900BK, LC-900Y, LC-900M, LC-900C)

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

Kiedy w rodzinie zjawia się małe dzicko rodzice nie tylko chcą zapisać najlepsze momenty życia, lecz i ozdobić budynek dziecięcymi obrazkami. W tym pomoże Brother 110C, jaki pozwoli i odskanować już gotowe pomysły, i wydrukoać swoje. Ale kartridże są małe i drogie. W takiej sytuacji pomoże system stałego zasiłaniu atramentem, który pozwoli jakiemukolwiek rodzicu wydrukować ulubione obrazki dziecka. Wspaniała jakość druku i praktycznie profesjonalna poligrafia pozwoli za użyciu różnych rodzajów papieru sięgnąć idealnej jakości wyposażenia. To daltego, że kropelny system druku pozwala sięgać wysokiej jakości. A pojemnośc buteleczek na tusz pozwoli najbardziej wymaganemu użytkowniku wydrukować wszystkie swoje pomysły na całe swoje mieszkanie.

Wygląd zewnętrzny

Ciss - to zestaw czterech pojemników na tusz, wielokanałowego kabla sylikonowego i elastycznego, kartridżów. Kartridże są pozbawione ustroju blokującego drukowanie.

Przewagi

System staego zasiania atramentem ma liczne przewagi. Główna-cena, która jest trochę wyższa od zestawu kartridży, lecz pojemnośc stanowi 100 ml. CISS do Brother 110C jest trwały, łątwy w eksploatacji i dobrej jakości. Oprócz tego można kupić w naszym sklepie Inksystem dobry firmowy tusz, z krórym wydruki będzą jeszcze lepsze.

Sklepy Inksystem znajdują się po całej Polsce. Znajdź w swoim mieście i kup, nie czekaj.

Ilość kolorów w CISS do Brother DCP 110C*:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother DCP 110C:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj