System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC-J835DW

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł


Zasady działania

Bez drukarki teraz nie myślimy sobie życia i pracy. Wydruk zdjęć, dokumentów - są nieodłączną częściąą zwykłej pracy czy nauczania. Dziś drukarka nie jest przedmiotem luksusu, lecz potrzebną rzeczą, dlatego i jej koszt jest nieduży. Natomiast materiały zmienne są drogie. Zestaw kartridży oryginalnych josztuję prawie tyle same ile sama drukarka. I pojemnośc ich mała dlatego kończy się szybko. Wyjście - system ciągłego zasiłania atramentem.

Zasada działania CISS polega na tym, że do kartridżów są podłączone pojemniki z tuszem na 100ml, co jest więcej od pojemności kartridżów prawie pięciokrotnie. Łaczą się pojemniki z kartridżami za pomocą wielokanalowych sylikonowych rureczek, które tworzą kabel elastyczny. Oprócz tego urządzenie nie zmienia funkcji drukarki i nie wpływa na jakość druku. A używany tusz firmy Inksystem gwarantuje odciski najlepszej jakości.

Wygląd zewnętrzny

Nic nowego w porównaniu do standardowych CISS w CISS do Brother MFC-J835W nie ma. Cztery pojemniki na tusz, wielokanałowe sylikonowe rurki i cztery kartridży z przeciwblokowymi czipami. Ale zestaw naszego urządzenia jest bardzo kompaktny i nie zabiera dużo miejsca.

Przewagi

Zalety urządzenia tego są oczewiste: dobra cena, wysoka jakośc, nie wpływa na pracę drukarki, oszczędza czas i jest łatwe w obsłudze.

Sklepy nasze również nadają gwarancję dwoletnią oraz gratis dostawę i instalację. Sklepy znajdziesz w soim mieście.

Kup teraz dla swego biura.

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC-J835DW:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC-J835DW:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj