System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC-J615W

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 złZasady działania

Małe przedsiębiorstwa one są jak studenci - oszczędzają na wszystkim i wymagaja przy tym dobrej jakości. Wielofunkcyjne urzadzenie jest dla tekiego uzytkownika dobrym wyjściem. Lecz zostaje jeden ważny problem: kartridże, które szybko się kończą, a drogo kosztują.

Dobrym wyjściem w takiej sytuacji jest system ciągłego zasiłania atramentem. On kosztuje trochę więcej za zestaw oryginalnych kartridży, lecz pojemność jest znacznie większa - 100 ml każdego koloru. CISS się zasiła tuszem w niewielkiej ilości specjalne kartridży, które zamieniają oryginalne i nie mają skomplikowanego systemu czipów, który przeszkadza druk za niskiej ilości tuszu w kartridżach.

Wygląd zewnętrzny

Zestaw CISS do Brother MFC-J615W składa się z trzech elementów: połączone ze sobą plastikowe przezroczyste pojemniki, sylikonowy wielokanałowy przewód i kartridże identyczne oryginalnym. Wszystko jest certyfikowane i odpowiada standardom.

Przewagi

Głównymi przewagami tego urządzenia dla drukarki jest jego termin ekploatacji - w 5 i więcej razy większy od oryginalnych kartridży. Cena na CISS opłaca się już po wydruku 500 dokumentów, czyli dwoch zamian zwykłych kartridży. Nie wpływa na konfigurację i pracę drukarki. Oszczędza drukującą głowicę. Ma gwarancję 2 lata. Jest łatwe w instalowaniu i eksploatacji, nawet samodzielnej. Jest gwarantowana insatalacja i dostawa za koszt sklepu Inksystem.

Kup teraz CISS do Brother DCP-J140W w sklepach Inksystem po całej Polsce.

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC-J615W:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC-J615W:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj