System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC-J425W

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

Urządzenie wielofunkcyjne często zamienia cały sprzęt biurowy w małych domowych biurach. Taki sprzęt pozwala maksymizować zysk za warunku ekonomicznego zużycia materiałów. Jednym z elementów maksymizacji zysku jest system stałego zasiłania atramentem CISS. Ten system zabiezpiecza nieprzerywną pracę drukarki dzięki wyniesionym za nią pojemniki z tuszem. Jakość druku nie zmienia się i kroplowy system zasiłania tuszu zostaje się niezmienny.

Wygląd zewnętrzny

CISS do Brother MFC-J425W skłąda się z czterech pojemników na tusz, zrobenych z polikarbonatu, który różni się wysokiej stałością i odpornością na nacisk. Wielokanalowy kabel jest elastyczny dzięki temu, że wyprodukowany jest z sylikonu. Ten materiał sprzyja temu, że przewód może wytrzymywać rozciąganie. Kartridże są pozbawione czipów, blokujących druk za niskim poziomem atramentu.

Przewagi

Zalety urządzenia CISS są oczewiste: oszczędzanie środków i czasowych, i pieniężnych. Łatwa obsługa, którą można czynić samodzielnie.

Kupić można w sklepach po całej Polsce i w internecie. Inksystem oferuje gwarancję 24 miesiące. Bezpłatną dostawę i certyfikat na instalację.

Zamów na naszej stronie CISS do Brother.

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC-J425W:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC-J425W:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj