System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC J410

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

Wada wielofunkcyjnych urządzeń jest w tym, że tusz używa się wszystkoma jego skłądnikami, a kartridże niezmiennej pojemności. Oczewiście, że inżynierzy nie zostawili ten problem poza uwagą i wynalazli urzadzenie, które pozwala większej pojemności zasibniki wynosić poza drukarkę, nie wpływając na jakość i funkcje druku. Te urządzenie otrzymało nazwę systemu stałego zasiłania atramentem, z nazwy którego widać, że podstawowa zasada działania - zasiłanie kartridżów w czasie druku atramentem niezależnie od pojemności kartridżów i czasu pracu.

Wygląd zewnętrzzny

System skłąda się z czterech pojemników na 100ml, odpowiednio ilości kartridżów, wielokanałowego sylikonowego kabla i kartridżów, pozbawionych czipów, blokujących pracę drukarki za małej ilości atramentu.

Przewagi

CISS do Brother J410 jest bardzo atrakcyjny dla użytkownika swoja ceną, oszczędzaniem czasu na wymianę części zapasowych i obsługę, oraz z powodu materiałów wysokiej jakości, z których jest on wyprodukowany.

Kupić CISS można w sklepach Inksystem po całej Polsce czy w internetowym sklepie. Gratis dajemy dostawę i certyfikat na bezpłatną instalację. Oraz oferuje Inksystem swoje tusze wysokiej jakości dla drukarek.

Zamów teraz on-line czy przyjdź do jednego ze sklepów w twoim mieście.

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC J410:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC J410:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj