System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC-J280W

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 złZasady działania

Już dawno producenci robią nie zwykłe drukarki monofunkcyjne, lecz urządzenia wielofunkcyjne, przeznaczone dla druku i zdjęć, i dokumentów, skanowania, kopiowania i pracy jako faks. Podłączzane są wiele funkcji. Lecz z jednym walczy jeszcze użytkownik - z drogimi kartridżami. Jednak kupno tanich chińskich analogów może zepsuć urządzenie, dlatego użytkownicy wybierają CISS. To system stałego zasiłania atramentu, który nie zmienia w żaden sposób konfiguracji drukarki, nie wpływa na funkcję i nie obniża jakości druku za użyciu tuszu dobrego producenta. Działanie tego urządzenia polega na rozmieszczeniu poza drukarką wielkich pojemników na tusz, które za pomocą kabla wielokanałowego łączą się z kartridżami. Cena jest dobra, oszczędza się czas - użytkownik jest zadowolony.

Wygląd zewnętrzny

Budowa jest zwykła: cztery pojemniki, wielokanałowy kabel i kartridże. Głównym wyróżnieniem CISS od Inksystem jest przezroczyste pojemniki na tusz, które pozwalają sprawdzać poziom tuszu nie przerywając druku i nie naruszając zamkniętej przestrzeni, co przedłuża normalną eksploatacji tuszu. Z tego samego powodu jest przezroczysty i kabel. Pokrywy otworów dla wypełnienia są szczelnie przyciskane do pojemników.

Przewagi

Zaletą CISS jest zasada działania i sam pomysł stałego zasiłania atramentem. Dlatego CISS do Brother MFC-J280W wyróżnia się tym, że jest zrobiony właśnie Inksystem ze wspaniałych materiałów i firma oferuje bezpłatną instalację i instrukcję obługi z kolorowymi zdjęciami. Oprócz tego gratis gwarantuje się dostawa przy złożeniu zamówienia w internecie.

Złóż zamówienie natychmiast i czekaj na CISS siędząc wdomu.

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC-J280W:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC-J280W:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj