System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC 930CDWN

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł


Zasady i Przewagi

Wilofunkcyjność jest glówna zaletą, na którą jak i na jakość i cenę zwracają uwagę spółczesni nabywcy drukarek i urzadzeń wielofunkcyjnych . Gdy wczesniej użytkownicy musieli kupować kilka róznych drukarek dla róznego rodzaju druku i starać się tak oszczędzić na załadowaniu kartridżów i materiałach zmiennych, teraz istnieje system, który pozwala używać jedną drukarkę dla druku dokuemntów i zdjęć, przy czym nie wydawać pieniądze na schnące i szybko się kończące kartridże z krótkim terminem eksploatacji. Zwykły pomysł dołączyć do drukarki cztery buteleczki z podstawowymi kolorami atramentu i tak załadowywać kartridże za pośrednictwem mobilnego systemu był realizowany w systemu stałego zasiłania atramentem, czyli CISS. Urządzenie wyszło tanie, praktyczne i trwałe. Wszysko, zaczynając od pojemników na tusz, sylikonowych przewodów i kończąc kartridżami z czipem, który nie blokuje się za niskim poziomem atramentów są orientowane na długi czas zużycia. Za prawidłowej eksploatacji naturalne zużycie sylikonowych elementów i pracującej powierzchni kartridżów gwarantują druk niezmiennie wysokiej jakości.

Wygląd zewnętrzny

CISS do Brother 930CDWN składa się z czterech pojemników na tusz, odpowiednio do ilości kartridżów. Sylikonowego wielokanałowego przewodu i kartridży.

Przewagi

Producenci CISS mogą walczyć ze sobą tylko za pośrednictwem zużytych materiałów i obsługi. Inksystem używa materiały wysokiej jakości. Pojemniki zrobione z polikarbonatu, a przewód z sylikonu wysokiej elastyczności i trwałości. Oprócz tego Inksystem nadaje gwarancję 2 lata, oraz darmową dostawę i instalację.

Sklep znajdziecie w internecie i w swoim mieście.

Nie czekaj. Kup CISS teraz.

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC 930CDWN:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC 930CDWN:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj