System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC 930CDN

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

Użytkownicy wiedzą, że najlepszy sposób oszczędzić nie gubiąc jakości druku to system stałego zasiłania atranetem, czyli CISS. System działania jest prosty: pojemniki z atramentem za pomocą sylikonowych rurek łaczą się z kartridżem i zabiezpieczają kropelne podanie tuszu. Dzięki temu, że kartridż nie wypełnia się całkiem i odpowiednio nie potrzebuje ciągłego zasiłania. Odpowiednio system nie blokuje kartridż. Wypełnienie systemu odbywa się łatwo za pośrednictwem doładowania pojemników na tusz przez specjalne orwore na górze pojemników, po jednym dla każdego koloru. Rurki sylikonowe mogą służyć bardzo długo, lecz pod zewnętrznym działaniem przewód może się zepsuć, natomiast to jest tanie. To same można powiedzieć i o pojemnikach na tusz. Użytkownik nie będzie potrzebował po to zwracać się do serwisu, przecież można zrobić to samodzielnie. Nawet po długiej i intensywnej eksploatacji jakość druku będzie niezmienna.

Wygląd zewnętrzny

CISS do Brother 930CDN ma rposty wygląd: cztery przezroczyste pojemniki na tusz w postaci buteleczek z polikarbonatu, 100 ml każda. Wielokanałowy przezroczysty sylikonowy przewód i kartridże. Genialne rzeczy są proste.

Przewagi

Te urzadzenie już jest przewagą w porównaniu z innymi sposobami zasiłania drukarki tuszem. Lecz wymianimy podstawowe: cena, oszczędzanie czasu i pieniędzy, łatwość w użyciu. Oprócz tego sklep Inksystem nadaje gwarancję 24 miesięcy, dostawę i instalację gratis.

Sklepy znajdują się w Warszawie i po całej Polsce.

Kup teraz i się nie rozmyślaj.

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC 930CDN:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC 930CDN:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj