System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC 930

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

W czasie wyboru drukarki taniej klasy większość użytkowników korzystuja się nie wartością urządzenia, a ceną jego obsługi. Większość techniki klasy ekonomicznej za swoją wartością są takie same jak i zestaw kartridżów. I dlatego główne nabywcy drukarki Brother MFC 930, studenci i małe przedsiębiorcy chcą oszczedzać nie na drukarce, a na materiałach zmiennych. Lecz takie podejście powoduje obniżenie jakości druku. Nierównomierny rozpodział kropel, nieintensywny kolor, niska jakość druku w casie wielkiego obcjążenia obniża jakość dokumentów. Dobrą alternatywną ekonomicznych wersji tuszu i kartriżu - jest system CISS . Ten system jest bardzo prosty i dlatego długotrwały. System tałego zasiłania atramentem, czyli CISS, działa pośrednictwem zasiłania kartridży tuszem zewnątrz drukarki z pojemników przez silikonowy przewód i do kartridżów. Kartridże w zestawie mają zaletę - nie ma żadnych czipów czy innych urzadzeń, blokujących pracę za małej ilości tuszu.

Wygląd zewnętrzny

CISS do Brother MFC 930 ma zwykły wygląd dla CISS od firmy Inksystem. Połaczone między sobą przezroczyste pojemniki na tusz po 100ml, sylikonowy kabel i kartridże. Materiały są bardzo wysokiej jakości i nie potrzebują specjalnej obsługi. Oprócz tego łatwa wymiana części zepsutych.

Przewagi

Każda właściwość i funkcja urządzenia jest zaletą. Przewagą wśród konkurentów CISS Inksystem jest materiały dobrej jakości, gwarancja 24 miesięcy, bezpłatna dostawa za zamówienie powyżej 200 złotych, a CISS kosztuje 240 i certyfikat na bezpłatną instalację. Oprócz tego tusz Inksystem jest jednym z najlepszych tuszy w tym segmencie.

Kupić można CISS do drukarki w sklepach internetowych i w przedstawicielstwach po całej Polsce.

Zamów teraz!

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC 930:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC 930:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj