System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC-795CW

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 złZasady działania

W czasie wyboru drukarki spółczesny użytkownik patrzy nie tylko na wartość drukarki, lecz i na wartośc części zmiennych, którymi jest zestaw kartridży. Wybór taniego i nesertyfikowanego analogu nie jest alternatywnym wyjściem, dlatego że jakość druku obniża się, a czasem nawet może zepsuć samą drukarkę. W spółczesnym świecie niewiele analogów, które odpowiadają tym wymogom, tylko jeden system został popularnym u użytkownika na tyle, żeby nazwać jej publiczną, ten system-to CISS.

System ciągłego zasiłania atramentem nie napełnia kartridże całkiem, lecz zabiezpiecza ciągły przepływ atramentu ku głowice. Czip podczas tej czynności nie błokuje się dzięki specjalnym kartridżom. Praca drukarki nie zmienia się. Urządzenie nie wpływa na jakość druku.

Wygląd zewnętrzny

Wygląd zewnętrzny CISS do Brother MFC-795CW jest zwykły dla produktu firmy Inksystem - kwadratowej formy połączone między sobą pojemniki na tusz po 100ml. Elementem łączącym pojemniki i zasiłane kartridże jest sylikonowy kabel z rurkami jednakowej średnicy po to, żeby krople nie różnili się od siebie i jakośc druku nie obniżała się. Kartridże są pozbawione czipów z blokującymi elementami.

Przewagi

To wszystko tworzy zalety CISS, a zwłąszcza CISS od Inksystem. Oprócz tego naszy skplepy w całej Polsce oferują gratis dostawę i certyfikat na bezpłatną instalację. Termin gwarancyjny stanowi 24 miesięcy.

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC-795CW:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC-795CW:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj