System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC 670CD

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

Spółczesny użytkownik drukarki zawsze szuka możliwość do oszczędzania swoich kosztów i przy tym zachowaniu właściwości drukarki. Na dziś tylko jedyny analog odpowiada powyżejwskazanym wymogom - to system stałego zasiłania atramentem. Przyczyna-nie tylko niska cena, chociaż i ona jest atrakcyjną dla użytkownika. Głównie-to wysoka niezmienna jakość druku i zachowanie kartridżu bez blokowania czipu niezależnie od ilości nadrukowanych dokumentów. Dzięki inteligentnej, oszczędnej technologii kropelnego podawania tuszu kartridż nie wypełnia się całkiem i nie gubi swych funkcji niezależnie od ilości atramentu. Tylko amortyzacja wpływa na ten wskażnik.

Wygląd zewnętrzny

Urządzenie składa się z systemu czterech pojemników na tusz po 100 ml, kabla sylikonowego wielokanałowego i kartridżów bez blokujących czipów.

Przewagi

Zalety CISS do Brother 670CD od Inksystem gwnie w materiałach, z ktorych jest wykonany CISS i z wygodności obsługi. Sylikonowe rurki, za pomocą których podaja się atrament nie ścierają się i nie łamią się i mogą służyć przez długi czas przy intensywnym zużyciu. Pojemniki na tusz wygodnie mocują się do samej drukarki i nie zajmują dużo miejsca. Wymiana pojemników nie potrzebuje dużo czasu , użytkownik może saam wypełnić pojemniki tuszem. Podstawowy system nie blokuje się i służy potrzebny czas. W przypadku naturalnego zepsucia czy ścierania rurek sylikonowych ich wymiana nie będzie dużo koszowała i nie będzie potrzebowała od użytkownika specjalnych znajomości technicznych i dużo czasu.

Oprócz tego Inksystem proponuje gwarancję 24 miesięcy i gratis dostawa i instalacja.

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC 670CD:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC 670CD:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj