System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC 670

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 złZasady działania

W czasie wyboru drukarki spółczesny użytkownik patrzy nie tylko na wartość drukarki, lecz i na wartośc części zmiennych, którymi jest zestaw kartridży. Wybór taniego i nesertyfikowanego analogu nie jest alternatywnym wyjściem, dlatego że jakość druku obniża się, a dokument często jest twarzem człowieka, i pomaga prezentować siebie na odpowiednim poziomie. Właśnie dlatego równe krople, przekazanie kolorów dobrej jakości i dobra jakość druku nawet za wielkiej ilości wydrukowanych dokumentów są ważnymi wskażnikami równie jak i cena, trwałość. W spółczesnym świecie niewiele analogów, które odpowiadają tym wymogom, tylko jeden system został popularnym u użytkownika po to, żeby nazwaś jej publiczną, ten system-to CISS.

System ciągłego zasiłania atramentem nie napełnia kartridże całkiem, lecz zabiezpiecza ciągły przepływ atramentu ku głowice. Czip podczas tej czynności nie błokuje się dzięki specjalnym kartridżom. Praca drukarki nie zmienia się. Urządzenie nie wpływa na jakość druku. Oprócz tego oferujemy wspaniały tusz Inksystem do drukarki Brother.

Wygląd zewnętrzny

Pojemników w zestawie CISS do Brother MFC 670 cztery-odpowiada ilości kartridży. Pojemniki na tusz wygodnie mocują się do samej drukarki i nie zajmują dużo miejsca. Łączą się pojemniki i kartridże za pomocą wielokanałowego kabla.

Przewagi

Główna zaleta urządzenia, równie jak i cena - to wysoka niezmienna jakość druku i zachowanie kartridżu bez blokowania czipu niezależnie od ilości nadrukowanych dokumentów. Dzięki inteligentnej, oszczędnej technologii kropelnego podawania tuszu kartridż nie wypełnia się całkiem i nie gubi swych funkcji niezależnie od ilości atramentu, oprócz naturalnej amortyzacji.

Zamów w skplepie Inksystem CISS do swojej drukarki.

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC 670:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC 670:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj