System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC 665CW

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

Brother-to kolorowa drukarka atramentowa, przeznaczona drukowania, kopiowania, skanowania i ma faksa. Dla oszczędzania czasu i pieniędzy, oraz bardziej wydajnej pracy urzadzenia wielofunkcyjnego poleca nasz skplep Inksystem podłączyć do drukarki system CISS.

System stałego zasiłania atramentem to system połączonych naczyń, przeznaczony do wprowadzania tuszu w miarę jego wydatku do kartridży z pojemników. Zasilanie atramentem występuje przez elastyczne przewody łączące kartridże drukarki i pojemniki z atramentem. Utworzony kosztem próżni w pojemniku tusz napełnia kartridży przez rurki w procesie drukowania. To zabezpiecza główkę drukującą od wyschnięcia przez przeniknięcie powietrza, ponieważ nie trzeba każdy raz dostawać kartridży żeby zasilić ich atramentem.

Wygląd zewnętrzny

Wygląda urządzenie standardowo, jak i dla wczesniejszej wersji: przezroczyste polikarbonatowe buteleczki na tusz, w które można załadować 100ml atramentu każdego koloru, wielokanałowy sylikonowy kabel, materiał którego przeszkadza zepsuciu, kartridże też przezroczyste i wypełnione tak, żeby drukarka nie blokowała druku z powodu niskiego poziomu tuszu. Kompaktny i wygodny w obsłudze.

Przewagi

Oprócz głównej przewagi CISS do Brother 665CW - oszczędzania środków, ma CISS od Inksystem czym gorować nad konkurentami: dobra jakość materiałów, tusz wysokiej jakości Inksystem, gwarancja 2 lata, dostawa i instalacja gratis.

To czekamy na Ciebie w naszych sklepach po całej polsce. Oraz można złożyć zamówienie w sklepie internetowym.

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC 665CW:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC 665CW:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj