System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC 665CN

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

Dobrym rozwiązaniem porblemu drogich kartridży orygonalnych, który zawsze powstaje po pierwszym ich kupnie, może być system ciągłego zasiłania atramentem, zasada działania którego polega na ciągłym żywieniu głowicy drukarki tuszem. Zestaw CISS do drukarki Brother , który można kupić w naszym sklepie internetowym, zawiera atrament forograficzny INKSYSTEM w czterech standardowych kolorach, zestaw pojemników na tusz, instrukcję, zestaw naprawczy i dwoletnią gwarancję.

Wygląd zewnętrzny

Wygląda urządzenie standardowo: przezroczyste polikarbonatowe buteleczki na tusz, w które można załadować 100ml atramentu każdego koloru, wielokanałowy sylikonowy kabel, materiał którego przeszkadza zepsuciu, kartridże też przezroczyste i wypełnione tak, żeby drukarka nie blokowała druku z powodu niskiego poziomu tuszu. Kompaktny i wygodny w obsłudze.

Przewagi

System ten ma liczne przewagi, o jednej z których już mówiliśmy - to cena. Kupić CISS do Brother 665CN w sklepie internetowym Inksystem czy po całej Polsce można za 340 zł. z tuszem. CISS nie wpływa na pracę drukarki, nie potrzebuje żadnych zmian i nie zabiera dużo miejsca. Oprócz tego wydajność i termin ekploatacji głowicy zwiększa się kilkakrotnie.

Zrób zamówienie teraz i otrzymaj gratis dostawę i instalację.

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC 665CN:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC 665CN:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj