System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC 6490CN

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł


Zasady działania

Brother MFC 6490CN jest dobrym irżadzeniem wilofunkcyjnym dla domu i małych biur. Jest uniwersalnym sprzętem dla drukowania, telefonowania, wysyłki faksów i kopiowania. Lecz przynajmniej dwie fukcje potrzebują tuszu. I z tym jest problem. Kartridże sa małe i nawet książkę wydrukowac jego już nie starczy - tylko 260 stron dla czarnego kartridżu. Wyjściem staje CISS.

System ciągłego zasiłania atramentem polega na tym, że do kartridży trafi tusz z kompletu specjalnych buteleczek, zwykle pojemności 100ml, tusz. Prąd jest ciągły i on jest przeznaczony nie dla napełniania kartridży tuszem, a dle spełnienia roli stałego zasiłacza. Buteleczki są połączone między sobą za pomocą sylikonowych wielokanałowych rureczek. Oprócz tego do głowicy nie trafi powietrze, przecież nie potrzebuje system wyciągania nazewnątrz kartridży.

Cena też jest przyjemna - w sklepie internetowym Inksystem ona stanowi na urządzenie 270 zł razem z tuszem.

Wygląd zewnętrzny

Pojemniki na tusz CISS do Brother MFC 6490CN są połączone pomiędzy soba. One są przezroczyste, co robi kontrolę za poziomem tuszu automatyczną i nie powodującą żadnych składności u użytkownika. Materiał - polikarbonat, znany swoimi właściwościami trwałości i odporności na rozciąganie. Pojemniki łączą się z kartridżami za pomocą rureczek sylikonowych.

Przewagi

Oprócz głównych zalet:ceny i oszczędności, można po kolei wymienić kompaktność, nie wpływa na normalną pracę drukraki, filtre przeszkadzają trafieniu powietrza do głowicy, co zwiększa jej czas pracy. Dolewać tusz można nie przerywając pracy - przez otwory w pojemnikach.

Kupić można nasz CISS w sklepach jak internetowych, tak i zwykłych w Warszawie i po całej Polsce, firmy Inksystem. Warto kupić CISS do Brother.

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC 6490CN:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC 6490CN:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj