System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC 6490

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 złZasady działania

Brother MFC 6490 jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Mieści drukarkę atramentową, skaner, kopiarku i wiele innych funckji, które robia życie zwykłego użytkownika trochę szczęśliwszym i łatwiejszym. Jak zwykle, drukarka jest niedroga w porównaniu do konkurentów, lecz ma drogie części zamienne, czyli kartridże.

Firma Inksystem poleca kupić system stałego zasiłania atramentem. Czyli CISS. CISS składa się z trzech części: pojemniki z atramentem dla każdego koloru (ich cztery), silikonowe rurki połączone z kartridżami drukarki. System stałego zasilania jest wygodny tym, że nie trzeba w wypadku zakończenia się atramentu w zwykłym kartridże iść do sklepu po nowy zestaw, a tylko w potrzebny moment wypełnić pojemniki i drukować dalej. Proces wypełnienia też jest wygodny: w każdym pojemniczku na górze jest otwór z uszczelnającej się pokrywką.

Wygląd zewnętrzny

Urządzenie wygląda jako kwadratowy zestaw czterech pojemników. Buteleczki są wypełnione z polikarbonatu i są przezroczyste. Przezroczystość - jeszcze jeden punkt na rzecz użytkownika - łatwa obsługa CISS. Opróćz tego polikarbonat jest trwały i odporny na wyciąganie. Czyli w domu nawet z dziećmi jest bezpiecznie drukarkę z CISS używać. Rurki tworzące wielokanałowy kabel też mają zalety

Przewagi

Opróćz wszystkiego powyżejwskazanego jest jeszcze jedna przewaga - niska cena. CISS kosztuje w sklepach Inksystem ( a sklepy są po całej Polsce) razem z zestawem tuszu prawie 270 złotych. To jest bardzo niska cena.

Nie czekaj! Kupuj!

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC 6490:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC 6490:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj