System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC 620CN

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

Urządzenie wielofunkcyjne Brother 620CN mało różni się od poprzednika. Dlatego i system stałego zasiłania atramentem jest taki samy. Przpomnimy sobie co to i po co go używamy.

System stałego zasiłania atramentem, czyli CISS, używa się jako zasiłacz kartridży tuszem. Różnica pomędzy CISS i zestawem kartridży jest w tym, że pojemniki na tusz są wieksze i znajdują się nazewnątrz drukarki, tylko dostarczając do pustych kartridży tusz za pośrednictwem kabla wielokanałowego.

Wygląd zewnętrzny

Wygląda też zwykle: kwadratowy zestaw pojemników na tusz, ilość których równa się ilości kartridży, czyli używanych kolorów w drukarce: w naszym przypadku to niezmienne cztery kolory. Znaczy cztery pojemniki na tusz po 100 ml. One są przezroczyste i wyprodukowane są z polikarbonatu. Polikarbonat gwarantuje trwałość i pewność, przezroczystość - łatwą kontrolę za poziomem tuszu. Opócz tego zrobione przez producenta bardzo wygodne pokrywki dla otworów, przez kótre zalewa się tusz. One maja uszczelkę i nawet gdy CISS przewróci się, żadnej nieprzyjemnej sytuacji nie powstanie. Kartridże są przechowane w drukarce na zwykłym miejscu.

Przewagi

Zaletą tych kartridżów w urządzenia CISS jest to, że nie mają blokujących druk za niskim poziomem tuszu elementów. Opróćz tego ma CISS do Brother 620CN filtry, przeszkadzające trafieniu powietrza do środku, co przedłuża okres życia głowicy.

Używaj urzadzenie wielofuncyjne Brother 620CN i nie zwracaj uwagi na brak tuszu. Z CISS od Inksystem z naszych sklepów tego nie może być. Szukaj w sklepach w Warszawie i po całej Polsce.

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC 620CN:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC 620CN:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj