System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC 610LN

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 złZasady działania

Kiedy kupujemy niedrogą drukarkę, taką jak Brother MFC 610 LN, która ma dobrą jakość druku i są wskazane niezłe wskaźniki pracy, a do tego jest urządzeniem wielofuncyjnym z funkacjami kopira, faksa, oszewiście cieszymy się, że dobrze oszczędzami. Lecz oszczędność musi być oszczędną. A temy nie sprzyja wartość kartridży. Jak zwykle - zestaw oryginalnych kartridży kosztuje tyle same, ile połowa drukarki.

Wyjściem z takiej sytuacji może być system stałego zasiłania atramentem. Urządzenie kosztuje trochę drożej, lecz ilość mieszczącego się tuszu w systemie jest znacznie większa. Pojemniki na tusz zawierają 100ml każdego koloru.

Zasada pracy różni sie tym, że kartridże są nie wypełniają się całkiem z systemu, lecz ciągle do nich dostarcza się tusz dla pracy. Powstaje pytanie-jak czip w kartridżach dopuszcza pracę za niskim poziomem tuszu? W zestawie CISS jest swoje kartridże, identyczne oryginalnym, lecz bez tej fukcji. Dobre rozwiązanie dla użytkownika.

Wygląd zewnętrzny

Wygląda CISS do Brother 610LN standardowo: pojemniki, kabel, kartridże. Lecz wyróżnieniem produkcji Inksystem jest to, że pojemniki połączone między sobą kompaktnie, dużo miejsca nie zabierają, na górze mają bardzo wygodne otwory dla dolewania tuszu, a i same buteleczki są przezroczyste, co ułatwia obsługę systemu. Wypełnione one z polikarbonatu, który gwarantuje, że CISS nie złamia się za pierwszych nieudanych czynnościach z nim. Kabel łączący kartridże i pojemniki zrobiony z sylikonu i też jest przezroczysty i elastyczny.

Przewagi

Cały system stałego zasiłania-to liczne zalety i przewagi w porównaniu do oryginalnych kartridży. To nie warto się rozmyślać dłużej - idź prosto do sklepu Inksystem w towim mieście w Polsce, czy wejdź na stronę internetową i zamów urządzenie, oszczędzające pieniędzy i czas.

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC 610LN:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC 610LN:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj