System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC 5860CN

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 złZasady działania

Drukarka Brother 5860CN prawie nie różni się od swego poprzednika 5840CN. To odnosi się i do systemu, który oszczędza czas i pieniędzy nabywcy - do systemu stałego zasiłania atramentem, czyli CISS. Nie zmieniło się nic w zasadach działąnie. Analogicznie trafia tusz z takich samych pojemników do kartridżów. Przez wielokanalowe sylikonowe kable. I kartridże, które idą w zestawie CISS, takie same- z takimi samymi czipami, które gwarantują bezzwłoczną pracę w czasie druku. Oczewiście, że jakość też się została na wysokim poziomie. Jak druku, tak i części zapasowych. Materiałe są wysokiej jakości: polikarbonat nadaje pojemnikam trwałości. Sylikon w przewodzie daje elastyczność rurkam, nie dopuszcza ich zepsucie.

Wygląd zewnętrzny

Wygląd zewnętrzny też nie otrzymał żadnych zmian - cztery pojemniki na tusz połaczone pomiędzy sobą i tworzące kwadrat. One są przezroczyste, co nadaje możliwość użytkowniku samodzielnie kontrolować poziom tuszu w nich i w casie dolewać atrament. Od każdego z pojemników odchodzi sylikonowa też przezroczysta rureczka. I idzie wewnątrz, do każdego z kartridżów odpowiedniego koloru. Kartridże do systemu CISS też są przezroczyste.

Przewagi

Przewagi urządzenia CISS od zestawu oryginalnych kartridży są oczewiste: jest tańsze, nadaje możliwość oszczędzać czas, wysiłki i unikać marnotractw na bezsensowne czynności, jest łatwy w użyciu i obsłudze. Oprócz tego nasz sklep INKSYSTEM w jakim-kolwiek skplepie po całej Polsce gwarantuje bezpłatną instalację, gwarancję na 2 lata i dostawę gratis od sklepa internetowego.

Kupij teraz CISS do Brother 5860CN i otrzymasz dobrego pomocnika.

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC 5860CN:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC 5860CN:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj