System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC 5840CN

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 złZasady działania

Kartridże drukarki Brother 5840CN są zwykłej pojemności. Dlatego, jak i każdy kartridż, kończą się bardzo szybko. Lecz producent daje niską cenę na samą drukarkę, a otrzymuje zysk na częściach zmiennych. Rozwiązaniem tego problemu dla użytkownika został system stałego zasiłania atramentem. Cena na niego stanowi prawie tyle, ile kosztuje zestaw kartridży oryginalnych, lecz pojemność pięciokrotnie większa. Zasadą działania jest to, że tusz jest dostarczany do kartridży bez przerwy, w ciągu druku, nie napełniając kartridż, lecz w miarę zużycia tuszu. Tusz znajduje się w pojemnikach nazewnątrz. Pojemność stanowi 100ml każdego. Wielokanalowy przewód przekazuje tusz do kartridży z pojemników. Kartridż nie ma czipu, co ułatwia pracę drukarki z niskim poziomem atramentu.

Wygląd zewnętrzny

Wygląd zewnętrzny jest niespecjalny - kwadratowy zestaw pojemników na tusz. Buteleczki są przezroczyste, co ułatwia kontrolę za poziomem tuszu w nich. Wewnątrz drukarki od pojemników idzie przewód sylikonowy. Też jest przezroczysty. Na wejściu do kabla są filtry, przeszkadzające trafienie powietrza do środku.Cztery kartridże na końcu - ti i jest całe urządzenie.

Przewagi

Oczewiście, głównymi zaletami są cena i wielka pojemność. To oszczędza i czas na wymianę, na druk, i pieniędzy. Lecz i inne przewagi dodają atrakcyjności. Yusz wybieramy sami. I to, oczewiście będzie Inksystem, który gwarantuje wysoką jakość. Jest kompakty system, jest łatwy w obsłudze.

Wszystko mówi o jednym - kupij teraz i tu, w naszym sklepie Inksystem!

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC 5840CN:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC 5840CN:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj