System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC 490CN

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

CISS do Brother 490CN w żaden sposób nie różni się od innych CISS do drukarek Brother. Zasadą działania tego urządzenia jest stałe napełnianie kartridży tuszem, co podtwierdza się i nazwą - system stałego zasiłania atramentem. Z wielkich pojemników, które znajdują się zewnątrz drukraki, tusz trafia przez wielokanalowy elastyczny kabel do kartridżów. Tusz trafia kroplami, nie zmienia jakości i specyfiki druku. Kartridże nie mają blokujących druk czipów, są w zestawie.

Wygląd zewnętrzny

Pojemniki na tusz mają pojemność 100 ml każdego koloru i są połaczone pomiędzy sobą, tworząc kwadratowe pudło. Nie zajmują dużo miejsca. Wypełnione są z przezroczystego polikarbonatu, co pozwala w czasie wypełniać ich tuszem. Materiał jest trwałym i będzie gwarantował długie życie systemu CISS. Kable też są przezroczyste, co pozwala zauważyć w czasie problemy z dostarczeniem tuszu k głowice. Oprócz tego CISS jest wyposażony specjalnymi filtrami powietrznymi, które przeszkadzają trafieniu kurzu i powietrza ku kartridżam.

Przewagi

Całe te funkcje urządzenia CISS są jednoczześnie zaletami. Przecież wszystko działa w interesach użytkownika.

Kupic to „cudo” można w sklepach Inksystem po całej Polsce i za pośrednictwem interneta. Oferujemy równiż bezpłatną dostawę, certyfikat na gratis instalację oraz gwarancę na 24 miesięcy.

Czekamy na Państwo w naszym skplepie!

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC 490CN:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC 490CN:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj