System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC 490

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

Każda drukarka atramentowa jest ograniczona dwoma rzeczami: to mała pojemnośc jej kartridży i wysoka cena na zestaw oryginalnych części zmiennych. To zawsze wzbudza niezadowolenie użytkownika. Dobrym rozwiązaniem jest system stałego zasiłania atramentem CISS. Zasadą działania CISS jest ciągłe dostarczenie tuszu do kartridżów. To zabiezpiecza się tym, że pojemniki na tusz są większe od kartridży i z powodu swoich rozmiarów znajdują się poza drukraką. To gwarantuje swobodne dolewanie tuszu. Czyli można drukować znacznie dłużej. Pojemniki są połączone z kartridżami za pomocą wielokanałowego kabla. Kartridże nie wypełniają się, a stale zasiłają się tuszem. Zwykłe kartridże mają czipy, które blokują pracę drukarki za niskim poziomem atramentu. Kartridże z CISS nie mają takiego urządzenia. Dlatego są bardzo wygodne w użyciu.

Wygląd zewnętrzny

Wygląda CISS do Brother MFC490 kompaktnie. Kwadratowy zestaw pojemników na tusz jest przezroczysty, co ułatwia kontrolę za poziomem atramentu. W każdej buteleczce jest pokrywa, przez którą łatwo dolewać tusz. I każdy zasobnik jest połączony z kartridżem za pomocą kanału sylikonowego. Przewód jest elastyczny, co przeszkadza zepsuciu.

Przewagi

Zalety systemu ą oczewiste: cena-jakość-wygodność. Oprócz tego nasz sklep internetowy Inksystem gwarantuję bezpłatną dostawe, kwartę gwarancyjną na 24 miesięcy i certyfikat na bepłatną instalację.

Nie warto się rozmyślać - wybór jest oczewisty - kupij teraz CISS.

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC 490:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC 490:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj