System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC 440CN

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

Jak oszczędzić na druku? To pytanie stawił sobie każdy użytkownik drukarki atramentowej. Dlaczego? Dlatego, że wartość oryginalnego zestawu kartridży do drukarki Brother kosztuje prawie jak sama drukarka. Opróćz tego starczy czarnego kartridżu tylko na 260 stron - co jest zamało. Dobrym wyjściem w takiej sytuacji jest system stałego zasiłania atramentem, czyli CISS. Jak oszczędza CISS? Pojemność zbiorniku na tusz jest pięciokrotnie większa, a koszt jest prawie taki sam, jak zestaw oryginalnych kartridży Brother. Opróćz tego dla załadowania pojemników są specjalne otwory na górze, czyli nie potrzebują wyciągania nazewnątrz, czyli nie trzeba prerywać pracy drukarki. Pracuje w takiej kolejności: z pojemników na tusz za pośrednictwem rureczek sylikonowych atrament trafi do kartridżów, które też są w komplecie i są nieodłączną częścią systemu. Urządzenie nie wpływa na jakość druku i na żadne funkcje drukarki.

Wygląd zewnętrzny

Wygląda CISS do Brother 440CN jako kwadratowy pojemniczek z czteroma różnokolorowymi pokryweczkami na górze, utworzony czteroma buteleczkami z polikarbonatu, czyli przezroczystych i bardzo mocnych. Od pojemniku idą wewnątrz drukarki cztery połączonych pomiędzy sobą elastyczne kable.

Przewagi

Oprócz powyżejwskazanych zalet systemu CISS są takie, które oferuje tylko nasz sklep Inksystem po całej Polsce. To takie:

- tusz wysokiej jakości, produkcji Korei Południowej - firmowy fotograficzny Inksystem,

- dostawa gratis,

- certyfikat na bezpłatną instalację,

- gwarancja stanowi 2 lata.

Kupuj teraz i oszczędzaj na wydruku i na obsłudze!

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC 440CN:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC 440CN:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj