System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC 3240CN

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 złZasady działania

CISS, czyli system stałego zasiłania atramentem, jak widać z nazwy, jest przeznaczony dla żywienia drukarki tuszem. Czyli pełni rolę kartridżu. Ale „wiecznego” kartridżu. I to dlatego, że CISS jest większy - każdego koloru w nim 100ml. Znajduje się zewnątrz korpusu drukarki, co ułatwia dostęp do niego i nie potrzebuje przerwania jej pracy dla zasiłania - są specjalne otwory dla dolewania tuszu, które znajdują się na górze każdej buteleczki. Butelek cztery-po jednej dla każdego koloru. Łączą się między sobą pojemniki na tusz z głowicą, czyli z kartridżami, za pomocą sylikonowego elastycznego czterokanałowego kabla. Zestaw kartridży też jest w zestawie. Urządzenie pracuje w zwykłym trybie dla kartridżów, nie wpływa na wyraźność druku, na jakość i odcieni. Tusz do CISS do Brother 3240C poleca nasz sklep internetowy-Inksystem, on jest naszym firmowym.

Wygląd zewnętrzny

Wygląd zewnętrzny nie przecierpiał żadnych zmian - on jest zwykły dla CISS do drukarek firmy Brother. To kwadratowy pojemnik, utworzony czteroma buteleczkami po 100ml, przezroczysty dla widoczności poziomu tuszu w nim. Materiał, z którego jest wyprodukowny CISS-polikarbonat, zabiezpiecza trwałość i długi termin eksploatacji. Też są widoczne rureczki przezroczyste, połaczone między sobą.

Przewagi

Główna przewaga to cena. Są inne: nie zajmije dużo miejsca, jest trwały, łatwy w użyciu. Do zestawu, oferowanego w naszych skplepach Inksystem w internecie i po całej Polsce, oprócz samego systemu wchodzi gwarancja na 2 lata, certyfikat na bezpłatną instalację urządzenia i wartość CISS jest wyższa od 200 zł., czyli dostawa ze sklepu internetowego jest gratis.

Wejdź na stronę i zamów teraz CISS do drukarki Brother.

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC 3240CN:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC 3240CN:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj