System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother MFC 1360

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

Każdy użytkownik coś kombinuje, żeby oszczędzić swoje pieniędzy. Nie jest wyjątkiem i wydruk dokumentów i zdjęć. Producenci ustalają niską cenę na drukarki, lecz prawie taką samą na zestaw kartridży. Nabywca wymysla jakieś ponowne załadunki kartridży, lecz to powoduje często zepsucie samej drukarki.

Nie trzeba kombinować, a warto pójść do sklepu Inksystem i kupić CISS do drukarki. System ciągłego zasiłania atramentem jest niewielkim zestawem buteleczek, zawierających tusz blisko 100ml, połączonych z kartridżami specjalnym przewodem, składającym się z rureczek jednakowej średnicy dla równych kropel tuszu. CISS nie napełnia kartridże całkiem, lecz zabiezpiecza ciągły przepływ atramentu ku głowice. Czip podczas tej czynności nie błokuje się dzięki specjalnym kartridżom. Praca drukarki nie zmienia się. Urządzenie nie wpływa na jakość druku. Oprócz tego oferujemy wspaniały tusz Inksystem do drukarki Brother.

Wygląd zewnętrzny

Warto powiedzieć, że buteleczek w systemu jest cztery- po jednej dla każdego koloru i każdego odpowiedniego kartridżu. Kabel jest sylikonowy, co zabiezpiecza elastyczność. Nic więcej zęwnątrz nie widać.

Przewagi

O przewagach CISS do Brother MFC1360 już trochę porozmawialiśmy, lecz powtórzymy. To cena, jakość, oszczędność, opróćz tego gwarancja na 2 lata i certyfikat na bezpłatna instalację.

Nie namyślaj się , lecz kupuj CISS w Inksystem!

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC 1360:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC 1360:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj