System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother IntelliFAX 2240C

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 złZasady działania

Urządzenie wielofunkcyjne Brother IntelliFax 2240C jest przeznaczone dla druku zdjęć i dokumentów tekstowych w domu czy w warunkach małych biur. Kartridży oryginalnych starczy na wydruk 260 stron czarno-białych. Co jest niskim wskaźnikiem. Oprócz tego cena oryginalnego zestawu kartridży jest bardzo wysoka.

Wyjściem z takiej sytuacji może być system stałego zasiłania atramentem, który dzięki swojej pojemności - 100ml tuszu każdego z czterech kolorów - zabiezpiecza kilkakrotnie dłuższy czas druku. Oprócz tego system kosztuje prawie jak zestaw oryginalnych kartridży. Tylko 80 złotych stanowi cena tuszu fotograficznego Inksystem 4 kolorów.

Działanie CISS do Brother 2240C niczym nie różni się od CISS do jakiejkolwiek innej drukarki tej firmy. Tusz przepływa wielokanalowym kablem z pojemników do kartridży.

Wygląd zewnętrzny

Wygląda urządzenie też standardowo: przezroczyste polikarbonatowe buteleczki na tusz, w które można załadować 100ml atramentu każdego koloru, wielokanałowy sylikonowy kabel, materiał którego przeszkadza zepsuciu, kartridże też przezroczyste i wypełnione tak, żeby drukarka nie blokowała druku z powodu niskiego poziomu tuszu. Kompaktny i wygodny w obsłudze.

Przewagi

Oprócz głównych zalet:ceny i oszczędności, można po kolei wymienić kompaktność, nie wpływa na normalną pracę drukraki, filtre przeszkadzają trafieniu powietrza do głowicy, co zwiększa jej czas pracy. Dolewać tusz można nie przerywając pracy - przez otwory w pojemnikach.

Kupić można nasz CISS w sklepach jak internetowych, tak i zwykłych w Warszawie i po całej Polsce, firmy Inksystem. Warto kupić CISS do Brother.

Ilość kolorów w CISS do Brother IntelliFAX 2240C:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother IntelliFAX 2240C:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj