System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother IntelliFAX 1940CN

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

O systemu stałego zasiłania atramentem już wiele powiedziano wszędzie. Lecz to nie powoduje, że CISS nie przyciąga uwagi nabywcy. Podczas kupna drukarki zastanawiamy się na ile starczy i jak często będziemy kupowali kartridże. Oprócz tego - ile one kosztują. Cena jest taka, że nie zostaje się żadnych pytań codo kupna tego systemu. A gdy kupić CISS do Brother 1940CN w sklepie internetowym Inksystem, wtedy otrzyma nabywca naprawdę wspaniałe urządzenie za swoje pieniędzy.

Działanie zostaje standardowe - cztery pojemniki na tusz przez wielokanalowe kable przekazują do kartridżów atrament potrzebnych kolorów i zasiłają głowicę.

Druk nie cierpi żadnych zmian, jest wspaniałej jakości i nie potrzebuje dodatkowego wyposażenia czy programowego zabiezpieczenia.

Wygląd zewnętrzny

Wygląd zewnętrzny CISS też nie cierpi żadnych zmian u znanego producenta Inksystem - cztery połączone między sobą przezroczyste pojemniki na 100ml, na górze każdej buteleczki jest zamykany otwór dla załadunku, filtre, sylikonowy kabel dla kroplowego zasiłania tuszem, cztery kartridże z czipami. I to wszystko. Kupić warto tusz firmy Inksystem.

Przewagi

O przewagach nic więcej i nie powiesz: cena, jakość, niedoganność, oszczędność.

Kup teraz i do końca życia drukarki.

Ilość kolorów w CISS do Brother IntelliFAX 1940CN:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother IntelliFAX 1940CN:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj