System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother IntelliFAX 1940

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady dzialania

Każdy kartridż się kończy. I każdy kartridż się kończy w najbardziej nieodpowiednim momencie. Za każdym razem powstaje pytanie dlaczego one są takie małe i czy można wymyśleć coś większego. I oczewiście, że już wszystko jest wymyślone. To jest system stałego zasiłania atramentem. Zasada działania CISS polega na tym, że do kartridżów są podłączone pojemniki z tuszem na 100ml, co jest więcej od pojemności kartridżów prawie pięciokrotnie. Łaczą się pojemniki z kartridżami za pomocą wielokanalowych sylikonowych rureczek, które tworzą kabel elastyczny. Oprócz tego urządzenie nie zmienia funkcji drukarki i nie wpływa na jakość druku. A używany tusz firmy Inksystem gwarantuje odciski najlepszej jakości.

Wygląd zewntętrzny

Wygląda ten system kompaktnie, pojemniki są połączone pomiędzy sobą, są przezroczyste, żeby w czasie dolewać tusz. Po to są przeznaczone specjalne otwory z pokrywkami, które łatwo wyciągać i wsadzać na miejsce. Przewód jest dostatniej długości i jego elastyczność przeszkadza rozerwaniu i złamaniu. Kartridże są wyposażone czipami, które przeszkadzają blokowanie za małej ilości tuszu.

Przewagi

Główna przewaga to cena. Zestaw CISS do Brother IntelliFax 1940 kosztuje trochę drożej od zestawu kartridżów. Oprócz tego pojemność zabiezpiecza nie tylko zysk na cenie, lecz i na czasie pracy drukarki. System przeszkadza trafieniu powietrza do głowicy, co przedłuża jej pracę.

Kupić CISS można w sklepach firmowych Inksystem po całej Polsce. Dłużej nie czekaj!

Ilość kolorów w CISS do Brother IntelliFAX 1940:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother IntelliFAX 1940:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj