System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother IntelliFAX 1835C

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

Kiedy kończy się kartridż i nie ma możliwości pójść do sklepu, a dokument trzeba zdawać natychmiast, myślimy o „wiecznym kartridżu” , który by kosztował groszy. Wyjściem jest CISS.

System ciągłego zasiłania atramentem do drukarki Brother serii IntelliFax działa jako „wieczny kartridż”. Zestaw połączonych ze sobą pojemników zabiezpiecza ciągły równy przepływ tuszu do kartridży. Pojemniczki zawerają 100ml tuszu i można dolewać przez specjalne otwory jeszcze, nie przerywając druku. Jakość druku zostaje się na tym samym poziomie - wysoką i niezawodną. Trafi tusz za pośrednictwem sylikonowych wielokanałowych smukłych rurek, które gwarantują stały przepływ. Filtry w pojemnikach przeszkadzają trafieniu powietrza do głowicy, co zwiększa termin ekploatacji elementu drukującego.

Wygląd zewnętrzny

CISS do Brother 1835C jest z polikarbonatu, który odporny przed starzeniem, schnięciu, jest przezroczysty. Forma pojemników na tusz systemu stałego zasiłania atramentem do Brother odpowiada światowym standardom ISO 9001 oraz jest zapatentowana przez firmę INKSYSTEM. Taka forma nie daje CISS obalać się, chroni głowicę drukarki od hydrouderzenia. Otwór w pojemnikach pozwala załadować irządzenie bez problemów. Pokrywa sylikonowa przeszkadza wyciekaniu.

Przewagi

Oczewiście, że kupić CISS do swojej drukarki Brother jest warto. Ten system ma liczne przewagi, które nie pozastawiają do wyboru. I cena, i oszczędzanie czasu na wymianę, i dobra jakośc druku, i wygodna obsługa, i wygląd zewnętrzny.

Kup teraz CISS w naszym skplepie INKSYSTEm z firmowym tuszem Inksystem w Warszawie i innych miastach Polski.

Ilość kolorów w CISS do Brother IntelliFAX 1835C:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother IntelliFAX 1835C:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj